Mulder-Mazda X Zuidplas Rally 2025
- 15 september 2025
- Evenementen

Afgelopen zaterdag, 13 september, stond voor ons in het teken van de 15e editie van de Zuidplas Rally bij de Willem-Alexander Roeibaan in Zevenhuizen. Wat een geslaagde dag!
De rally, georganiseerd door Lions Zevenhuizen, bracht opnieuw een prachtig en divers deelnemersveld samen: van klassieke auto’s en sportieve cabrio’s tot youngtimers en zelfs elektrische auto’s. Natuurlijk mocht ook de vertrouwde gezinsauto gewoon meedoen, precies dat wat deze rally zo bijzonder maakt: iedereen is welkom!
Met behulp van het route werden we langs verrassend mooie wegen gestuurd in de wijde omgeving van Zevenhuizen. Routes waarvan je denkt: hoe kan het dat ik hier nog nooit eerder ben geweest? En natuurlijk mochten de opdrachten voor onderweg ook niet missen. Juist dat maakt de Zuidplas Rally elk jaar weer een feest om aan deel te nemen.
Naast de gezelligheid en het sportieve element, draait dit evenement ook om verbinding: genieten van autorijden, samen plezier maken en onderweg bijzondere ontmoetingen hebben.
Wij kijken terug op een fantastische dag en willen de organisatie en alle deelnemers bedanken voor de goede sfeer en de gastvrijheid. Volgend jaar zijn we er zeker weer bij!
Een uitgebreide reportage is te vinden op de website van Hart van Holland Zuidplas:
https://www.hartvanzuidplas.nl/nieuws/algemeen/29303/kaartlezen-en-slalommen-voor-goede-doelen
Klantenservice
Nu open
Waar kunnen we je mee van dienst zijn?
Interessante artikelen
Onze missie
Terugblik: succesvolle opening Mulder-Mazda Rotterdam-Zuid in Barendrecht
Mulder-Mazda heeft normaal gesproken de neiging om vooral vóóruit te kijken, maar dit is bij uitstek een gelegenheid waar we met plezier nog even op terugblikken: de opening van Mulder-Mazda Rotterdam-Zuid in Barendrecht!
Evenementen
Jaarlijkse BBQ
Afgelopen vrijdag stond bij Mulder-Mazda in het teken van onze jaarlijkse personeels BBQ. Een gezellige avond vol met lekker eten, leuke gesprekken en een hele fijne sfeer. Mooi om samen met het hele team even stil te staan bij het afgelopen jaar én vooruit te kijken naar wat nog komt.